strona główna / o cukierni
O cukierni

Cukiernia "Wrzos" jest przedsiębiorstwem prywatnym, założonym w 1996 roku. Firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą własnych wyrobów, systematycznie dążąc do powiększania asortymentu, a także do rozbudowy sieci handlowej.

Powodzenie naszych wypieków to wynik nowoczesnego i racjonalnego stylu zarządzania firmą oraz łączenie tradycji z oryginalnością. Nasze inwestycje skierowane są przede wszystkim w zakład produkcyjny: zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń niezbędnych do produkcji. Równolegle podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i targach cukierniczych.

Technologia wyrobu ciast w naszej firmie odpowiada standardom UE. Aby zadowolić wszystkich klientów sięgamy do tradycyjnych przepisów, jak również nieustannie wprowadzamy nowości. Staramy się, żeby nasze wypieki kusiły wyglądem i zaskakiwały smakiem.

Nasz asortyment jest bardzo szeroki i urozmaicony. Specjalizujemy się w różnego rodzaju ciastach deserowych i pieczonych, babkach, babeczkach oraz w tortach tradycyjnych, okolicznościowych, dziecięcych i weselnych. Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne, jak i te większe - na zorganizowane imprezy okolicznościowe typu: bankiety, wesela, przyjęcia, stypy, sympozja i inne.

W ostatnim czasie z powodzeniem poszerzamy swoją działalność o usługi kawiarniane.
Z myślą o naszych klientach tworzymy przyjazne miejsca, do których serdecznie zapraszamy na chwilę słodkiej przyjemności w miłej atmosferze i towarzystwie aromatycznej kawy.

Jesteśmy po to, by osładzać codzienność oraz uświetniać te najpiękniejsze chwile…


© Copyright 2023 P.P.H.U. "WRZOS"realizacja: digate.pl